Prof. dr. ir. Fredo Schotanus houdt kennissessie voor Intrakoopcommunity

Op maandag 13 december aanstaande vindt de volgende kennissessie van de Intrakoopcommunity plaats. We hebben Fredo Schotanus bereid gevonden ons meer te vertellen over een aantal inkoopgerelateerde onderwerpen.
Het kiezen van de beste leverancier voor het invullen van een inkoopbehoefte kan een hele kunst zijn. Fredo Schotanus (hoogleraar Public Procurement aan de Universiteit van Utrecht) biedt ons de unieke mogelijkheid deze sessie op maat aan te bieden. Voor deze bijeenkomst is er keuze uit drie onderwerpen waar Fredo in zijn sessie nader op kan ingaan. De keuze is aan jullie!
De drie onderwerpen zijn:
- Kiezen is een Kunst: hoe je met gunningscriteria, gewichten, scoremethoden en gunningsmethoden een substantiële bijdrage kunt leveren aan het realiseren van je inkoopbehoeftes.
- It takes two to tango: het aangaan van een sociaal contract
- RADAR: een methode voor het uitvragen van kwaliteit met offertes
Inschrijven?
Inschrijven voor deze kennissessie gaat makkelijk, klik hier en je wordt doorgeleid naar het aanmeldformulier. In dat aanmeldformulier kun je aangeven welke van de drie opties Fredo volgens jou zou moeten adresseren in deze kennissessie.
Deel dit artikel
Neem contact op
