Belangrijk nieuws: faillissement BCC

Afgelopen donderdag heeft de rechtbank het faillissement van BCC uitgesproken. Deze ontwikkeling heeft ongetwijfeld de aandacht getrokken van onze leden. Hierbij willen wij je graag informeren over de recente gebeurtenissen en de stappen die we ondernemen in reactie op deze situatie.

Vanzelfsprekend betreuren wij deze situatie voor de medewerkers van BCC.

Onze leden die zijn ingetekend op de overeenkomt met BCC zijn geïnformeerd over de ontwikkelingen. We willen onze leden geruststellen dat we er alles aan doen om hen te ondersteunen. Zo zijn we actief bezig met het verkennen van mogelijke alternatieven, in samenwerking met onze leden.

We begrijpen dat de situatie rond BCC invloed kan hebben op de leveringsketen en het aanbod van bepaalde producten. Ons team werkt nauw samen met leden om mogelijke oplossingen te onderzoeken en te beoordelen. Zodra er verdere ontwikkelingen zijn over een eventuele doorstart of over alternatieve oplossingen, zullen we dit communiceren en alle betrokkenen op de hoogte stellen.

Voor vragen of meer informatie kun je altijd contact opnemen met ons team.

Bekijk hier de speciale webpagina van BCC.

Deel dit artikel

Neem contact op

André Burnet
Contractmanager Facilitaire Diensten en Vastgoed
  • 06 26 02 68 03