Toekomstbestendige raamovereenkomsten – professionele en huishoudelijke apparatuur

Binnen het segment Facilitaire Diensten zijn we achter de schermen hard aan het werk. We evalueren doorlopend de verschillende collectieve overeenkomsten. Hoewel we tevreden zijn over de samenwerking met onze leveranciers, willen we ervoor zorgen dat de afspraken toekomstbestendig zijn en goed aansluiten op de wensen en behoeften van jullie, onze leden. Hieronder geven we een korte update, deze keer over de productgroep 'professionele en huishoudelijke apparatuur'.

Collectieve raamovereenkomsten Strijbosch en Coolblue 

Toen eind 2023 BCC failliet ging was deze situatie een uitdaging voor Intrakoop. Er maakten veel (ruim 200) leden gebruik van de collectieve raamovereenkomst met BCC. En dus moesten wij op zoek naar alternatieven. In februari 2024 zijn er collectieve raamovereenkomsten gesloten met Strijbosch en Coolblue.  Inmiddels hebben deze leveranciers samen ruim 130 intekeningen. De kracht van de collectieve raamovereenkomst zit in het ontzorgen. Voor alle leden gelden dezelfde condities. Dus één overeenkomst, AIVG 2022 van toepassing, transparante afspraken, efficiency in processen, kostenbeheersing en advies op maat.

Waar Coolblue bij veel mensen al bekend is uit de consumentenwereld en dus laagdrempelig is voor bestellers, kent de zakelijke markt Strijbosch als partner in grootschalig maatwerk. Met daarnaast Miele als producent binnen dezelfde productgroep is er voor onze leden altijd wat te kiezen.

Collectieve inteken overeenkomst Lyreco 

Intrakoop en Lyreco hebben de afspraken over de indexering per 1-1-2025 aangepast. Deze zijn aangescherpt en passen bij de werkwijze zoals die al werd toegepast. We houden jullie op de hoogte van de ontwikkelingen.

Heb je vragen naar aanleiding van deze informatie, neem dan gerust contact op met Astrid Willemsen via
astrid.willemsen@intrakoop.nl.

Deel dit artikel

Neem contact op

Astrid Willemsen
Contractmanager Facilitaire Diensten
  • 06 57 90 38 86