Doe mee met de interessepeiling collectieve inkoop til- en transferhulpmiddelen

In april ontvingen onze leden een uitnodiging om mee te doen met de interessepeiling voor een collectief inkoopproject voor til- en transferhulpmiddelen. We vertellen je kort over de voordelen van deelname, het resultaat van de peiling en het vervolg van dit project. Intrakoopleden kunnen de peiling tot en met 20 mei (2025) invullen.
Waarom dit inkoopproject?
Onze leden ervaren steeds meer uitdagingen bij de inkoop én het beheer van til- en transferhulpmiddelen, zoals tilliften, douchestoelen en rolstoelen. Het gaat niet alleen om de aanschaf, maar ook om depotbeheer, financiering, onderhoud, track & trace, wet- en regelgeving, kennis en begeleiding en budgettaire hulpmiddelen.
Door samen op te trekken in een collectief inkooptraject, realiseren we betere voorwaarden, meer grip op de kosten én oplossingen die écht werken in de praktijk. Als deelnemer profiteer je van schaalvoordeel, kostenbesparing, efficiëntie, ontzorging, kwaliteitsverbetering en continuïteit van service en producten.
Grote respons
Veel leden hebben de vragenlijst ingevuld, waaruit grote belangstelling voor dit inkoopproject blijkt. Al 77 leden maakten hun belangstelling om mee te doen kenbaar.
Hoe gaan we verder?
Ons team maakt een uitgebreide analyse van de antwoorden op de vragen die in de peiling gesteld werden. Zo kijken we naar de verdeling in til- en transferdiensten waar organisaties gebruik van maken (huur, aanschaf en onderhoud), naar het type zorgorganisaties en naar de inkoopvolumes. Deze analyse delen we met de belangstellende leden.
We formeren een inkoopteam met leden en experts, waarna de kick-off plaatsvindt en het inkoopteam aan het werk gaat.
We zorgen voor diverse momenten waarop jij als deelnemer jouw input kunt geven over onder andere de inkoopstrategie en selectiecriteria. Zo blijft het traject van én voor de deelnemende organisaties.
Richting commitment
Vervolgens delen we een concept-inkoopstrategie en een model-commitmentverklaring. Uiteraard begeleiden wij dit proces en beantwoorden we alle inhoudelijke en praktische vragen.
Doe jij ook mee met dit collectief?
Samen bereiken we meer en dat is waar Intrakoop met haar inkoopexpertise samen met haar leden voor staat.
De interessepeiling kun je invullen tot en met 20 mei (2025). Je kunt de link naar de interessepeiling zo nodig ook aanvragen via communicatie@intrakoop.nl. Voor andere vragen over dit project kun je terecht bij Ted Geutjes, Productgroepmanager Medische Hulpmiddelen, via ted.geutjes@intrakoop.nl.
Deel dit artikel
Neem contact op
