Wie heeft het beste idee voor minder afval in de zorg?

Afval karton_web

"De wereldwijde afvalberg dreigt met 70 procent te groeien", kopte NOS naar een voorspelling van de Wereldbank. Volgens deze organisatie produceren we in 2050 met elkaar 3,4 miljard ton afval per jaar.

De zorg wil heel graag de hoeveelheid afval verkleinen. Zo blijkt ook uit een van onze ledenconsultaties met de contractbeheergroep. Hier kwam de suggestie naar voren Intrakoop-leveranciers uit te dagen minder verpakkings­materiaal te gebruiken. Alle verpakkingen die binnen komen bij onze leden moeten immers ook weer als afval afgevoerd worden.

Het Beste Minder Afval Idee voor de zorg

Intrakoop-leveranciers krijgen daarom de mogelijkheid hun Beste Minder Afval Idee voor de Zorg te pitchen. Het meeste slimme of innovatieve idee om het gebruik van verpakkings¬≠materiaal te reduceren met de meeste stemmen van onze leden wint de award. We zijn heel benieuwd naar de ideeën van onze leveranciers.

Deel dit artikel

Neem contact op

Heb je vragen? Neem gerust contact op met me op:

Bert Baan
Inkoper/productmanager Facilitair
  • 06 53 21 55 23